#2019-09-05 08:53:27 

żółta

Użytkownik

Hej. Wkrótce czeka mnie pierwsza wizyta w autoryzowanej stacji obsługi Mercedesa na Armii Krajowej w Krakowie. Zdecydowałam się tam zgłosić na przegląd gwarancyjny swojego auta. Macie rozeznanie, czego spodziewać się na takim przeglądzie? Jakie są w ogóle Wasze opinie o tym serwisie?
#2019-09-05 11:50:05 

dancer99

Użytkownik

Ja nie byłem akurat w tym krakowskim sewisie, ale przeglądy gwarancyjne w każdym ASO składają się zwykle z kilku etapów. Najpierw mechanicy zabezpieczają tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem, a następnie sprawdzają działanie amortyzatorów i hamulców oraz obciążenie osi. Potem wymieniają olej i filtr kabinowy, kontrolują zużycie tarcz i klocków, a także smaruja zamki i uszczelki.
#2019-09-05 14:15:58 

KoloLolo

Użytkownik

Dodałbym do tego jeszcze kontrolę ciśnienia powietrza w kołach i ustawianie świateł. Po przeglądzie w ASO kierowca ma pewność, ze wszystko zostało wykonane zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, dlatego uważam, że serwisy gwarancyjne powinno się robić właśnie tam.
#2019-09-05 15:35:20 

Karolina888

Użytkownik

Ja już dwa razy byłam na przeglądzie technicznym w autoryzowanej stacji obsługi w Krakowie, ale nie Mercedasa tylko Toyoty. No i z tego co zauważyłam ekipa tego serwisu Toyoty wnikliwie sprawdzała rózne podzespoły mojego autka i używała do tego nowoczesnych urządzeń. Ze strony https://serwisyaso.pl/serwis-toyota/krakow można się dowiedzieć, jak wygląda przegląd akurat w tym serwisie.
#2019-09-05 17:07:04 

DrewnianyStan

Użytkownik

Ja natomiast jestem stałym klientem aso Mercedesa w Krakowie na ul. Armii Krajowej i mam jak najlepsze zdanie o tym salonie. Krakowski serwis aso Mercedesdysponuje solidnym sprzętem diagnostyczno-pomiarowym i zawsze zapewnia mi obsługę od A do Z.
#2019-09-05 17:57:46 

Żużlowiec

Użytkownik

Z tego co wiem, to ten krakowski serwis Mercedesa jest rekomendowany przez portal Serwisyaso.pl, który opisuje najlepsze w Polsce autoryzowane stacje obsługi Mercedesa, Toyoty i Renault. Uważam, że szukając ASO w swojej okolicy, warto kierować się wskazówkami zamieszczonymi na tym portalu.
#2019-09-05 20:20:00 

Zachęta

Użytkownik

Też znam ten portal, bo własnie dzięki niemu jakiś czas temu wyszukałam w necie autoryzowany serwis Mercedesa w Krakowie, ale nie na Armii Krajowej, tylko na Podgórzu. Polecam właśnie ten autoryzowany serwis Mercedesa w Krakowie, gdyż zaproponowali mi tam auto zastępcze na czas naprawy i od razu podali koszt swoich usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015