#2017-11-24 00:22:26 

żółta

Użytkownik

Witam, przeprowadzam się do innego miasta potrzebuję przewieźć parę większych mebli, a nie mam samodzielnie jak tego zrobić. Prosze o namiary na taniego przewoźnika. Z góry dzięki.
#2017-11-24 02:54:07 

Karolina888

Użytkownik

Tylko nie bierz takiego co ma samochód z plandeką, bo się na takiego pokusiłam i okazało się, ze w dniu przeprowadzki była burza i wszystko mi zamokło i kanapa i materac łóżka. Masakra i jeszcze facet nie widział w tym nic złego..
#2017-11-24 04:52:37 

żółta

Użytkownik

Oj nie strasz mnie :( Już i tak mam dużo stresu.
#2017-11-24 06:43:40 

Mosiądz

Użytkownik

I włąśnie żeby takich sytuacji jak wyżej uniknąć, to trzeba wynajmowac profesjonalne firmy, które mają ubezpieczenie OC i nie boją się podpisywać umów. Ja co prawda przenosiłem lokalizację biura, a to jeszcze bardziej specjalistyczna przeprowadzka, ale firma z której usług korzystałem, ma na swojej stronie internetowej również ofertę na przewóz mebli http://fachowe-przeprowadzki.pl/przewoz-mebli-poznaniu-luboniu-okolicach/. Myślę, że skoro u mnie uporali się fantastycznie i szybko z pakowaniem i załadunkiem, to transport mebli z Lubonia do innej miejscowości nie będzie dla nich żadnym wyzwaniem. I co ważne, to proponują fajne stawki, można się dogadać i na jasnych warunkach, bo podpisujesz umowe i się nie martwisz.
#2017-11-24 09:30:32 

żółta

Użytkownik

Fajnie, dzieki za namiary. trochę i kamień z serca spadł, bo szkoda by było żeby w transporcie coś się uszkodziło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015