#2017-09-14 01:58:04 

stalker

Użytkownik

Moja żona po ciąży nie ma wgl ochoty na seks. Domyślam się że jest to spowodowane spadkiem libido. Znacie jakieś środki które mogą podnieść poziom? Nie chcę jej o tym mówić bo zaraz będzie zła że wymyślam niestworzone problemy.
#2017-09-14 02:35:29 

żółta

Użytkownik

Najpierw najlepiej z nią porozmawiaj bo chyba nie chcesz jej faszerować w tajemnicy co? Jeżeli chodzi o same środki to jest tego trochę na rynku, według mnie najlepiej sprawdzają się tabletki Libido therapy. Kuracja starcza na miesiąc a cena jest całkiem przyzwoita :)
#2017-09-14 03:34:53 

Karolina888

Użytkownik

Często libido u kobiet jest zachwiane z różnych względów. Nie ma na to sprawdzonej metody ale sama stosowałam tabletki viamea i czułam dużo większą chęć do stosunku. Jeżeli libido kobiety, z którą jesteś jest zbyt niskie to możesz spróbować ją namówić żeby spróbowała takich tabletek ;)
#2017-09-14 06:11:52 

szturm

Użytkownik

Poczytaj w internecie o naturalnych sposobach na poprawę libido. Kiedyś miałem taki sam problem z moją żoną ale że nie chciałem kupować żadnych tabletek to czytałem w internecie na temat warzyw i owoców które mają wpływ na regulację tej substancji. Jest tego naprawdę dużo w sieci.
#2017-09-14 07:30:01 

Zachęta

Użytkownik

Z tego co ja czytałam to bardzo dobrze w takich problemach działa avocado, seler, banany, gorzka czekolada albo nawet łosoś. Sama próbowałam kilku z tych warzyw ale ciężko powiedzieć czy to działa czy był to tylko efekt placebo.
#2017-09-14 09:55:10 

Marcinek

Użytkownik

Kiedyś szukałem pompki do penisa w cenie na moją kieszeń i trafiłem na taki fajny sklep internetowy gdzie są różne artykuły erotyczne. Wysłałem ci link i znajdziesz też tam różne tabletki wspomagające libido. Tak btw pompka do penisa to naprawdę fajna rzecz, polecam facetom.
#2017-09-14 10:34:22 

Wyrwa

Użytkownik

Tabletkami interesowała bym się na końcu bo jeżeli możemy podnieść poziom libido w sposób naturalny przez pożywienie to po co zaśmiecać sobie żołądek tabletkami. Ja głównie polecam avocado, sama stosowałam taką dietę bogatą w ten owoc i naprawdę potrafi zdziałać cuda ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015