#2017-07-02 23:24:03 

Żużlowiec

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Pisząc w skrócie, jestem osobą, której wszędzie jest pełno. Często podejmuje nowe inicjatywy, nowe działania, zdobywam kolejne doświadczenia i umiejętności. Teraz zapragnąłem uczęszczać na kurs alpinistyczny. Chcę przeżyć ciekawą przygodę, mieć dodatkową pozycję w CV, poznać nowych ludzi, może się zainspirować. Czy ktoś z Was uczęszczał na taki kurs i poleca? Czy odnajdę się na takim kursie?
#2017-07-03 00:37:35 

stalker

Użytkownik

Wydaje mi się, że jesteś osobą przebojową, odważną, żądną przygód i wyzwań. Moim zdaniem właśnie takie osoby są najbardziej zadowolone z kursów alpinistycznych. Choć oczywiście nie tylko – to fajne doświadczenie dla każdego. Kilku moich znajomych uczestniczyło w podobnych kursach i wypowiadali się o nich w samych superlatywach.
#2017-07-03 02:33:30 

ufol

Użytkownik

Mi spodobał się kurs alpinistyczny zaprezentowany na stronie internetowej: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/. Możesz już teraz przejrzeć sobie ofertę, ponieważ na stronie jest mnóstwo materiałów do pobrania, a także obszernie opisane zajęcia. Szkoleń jest mnóstwo – kurs skałkowy, linowy, kursy instruktorskie. Możesz tutaj opanować praktykę potrzebną do pracy w roli instruktora wspinaczki, czy parku linowego.
#2017-07-03 04:04:57 

stalker

Użytkownik

Ja też uczęszczałem na kurs do Polskiej Szkoły Alpinizmu – tę placówkę polecił mi mój znajomy, który ma uprawnienia na instruktora wspinaczki. Twierdził, że bardzo wiele nauczył się na tym kursie i to jest prawda – teraz i ja mogę to potwierdzić. Nie wyrzucisz pieniędzy w błoto! Ponadto na kursie panuje fantastyczna atmosfera, która naprawdę zachęca do nauki i podążania dalej w tym kierunku.
#2017-07-03 05:20:07 

Żużlowiec

Użytkownik

Wow, to chyba zasługa kadry, nie tylko ciekawej oferty. Co powiecie o kadrze?
#2017-07-03 06:16:55 

ufol

Użytkownik

To akurat prawda. Instruktorzy są naprawdę pomocni, sympatyczni, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafią nauczyć ciekawych rzeczy w przystępny sposób. Generalnie – na kursie nie da się nudzić. Naprawdę nie będziesz żałować!
#2017-07-03 08:42:49 

Karolina888

Użytkownik

Myślę, że duża ilość instruktorów to też duży atut. No i kadrę stanowią zarówno mężczyźni, jak i kobiety.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015