#2017-06-02 05:57:20 

Wyrwa

Użytkownik

Siema, pytanie kieruję głównie do dziewczyn, bo one częściej korzystają z usług dietetyków, ale jak jakiś facet mi odpowie to też będzie miło:) Mieszkam w Olsztynie i szukam kogoś kto ułoży mi dietę odchudzającą. Chcę się porządnie wziąć za siebie, przed wakacjami, no i potrzebuje pomocy specjalisty. Ktoś coś?
#2017-06-02 06:09:04 

Zachęta

Użytkownik

też się w tym roku biorę za siebie ;) jeżeli chcesz schudnąć to może ci pomóc tylko dietetyk Olsztyn ma kilku sławnych dietetyków. Możesz ich znaleźć na stronie https://przyjazny-dietetyk.pl/olsztyn. Jak nie wiesz kto jest dobry, to podpowiem, ze jak znalazł się na tej stronie, to znaczy, że ma odpowiednie efekty. A i przygotuj się na badania wstępne ;) Oni najpierw zlecają badania krwi, moczu i parę innych badań, żeby mieć ogólny ogląd sytuacji, bo czasem może się okazać, ze przyczyną nadwagi są jakieś choroby. W każdym razie tak czy siak pomogą ci z tego wyjść :)
#2017-06-02 07:26:27 

Bułka

Użytkownik

Te badania brzmią rozsądnie. Bo nawet hormony, tarczyca mogą wpływać na problemy z wagą i czasem warto najpierw z tym powalczyć ;) Ja akurat nie mam problemów z wagą, ale wiem, ze top różnie bywa i nie trzeba zwalać wszystkiego na słaby charakter :P
#2017-06-02 09:34:40 

Karolina888

Użytkownik

zgadzam się i nie lubię jak ktoś zarzuca otyłym osobom brak charakteru :/
#2017-06-02 11:11:56 

Wyrwa

Użytkownik

No nie zawsze tak jest, ale z pomocą specjalisty można wyjść z każdej otyłości ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015