#2017-06-01 01:26:46 

Żużlowiec

Użytkownik

Orientujecie się jak wygląda kwestia z szambami w Siedlcach? Kupiłem dom jednorodzinny bez przyłącza do kanalizacji. Dotychczasowe szambo jest w fatalnym stanie i chcę je całkowicie zastąpić nowym. Jaka firma się tego podejmie w dobrej cenie?
#2017-06-01 04:03:18 

krowa

Użytkownik

Niektóre świadczą usługi w całej Polsce, zwykle mają najlepszy poziom prac. Tak jakoś się składa. Pamiętam że kumpel miał szambo stawiane jakość w zeszłym roku.
#2017-06-01 05:16:18 

stalker

Użytkownik

Zobacz, ta firma jest bardzo solidna: http://siedlce.fabeton.pl/. Mają ten niemały walor że działają w całej niemal Polsce, lista miast jest imponująca. Trochę zajmuję się budowlanką i powiem że nie widziałem lepszych rozwiązań niż te od nich. Jak chcesz mieć solidne szamba betonowe Siedlce nie mają w tym momencie konkurencji dla nich. Bardzo szczelne i trwałe konstrukcje.
#2017-06-01 06:08:04 

Zachęta

Użytkownik

Znajomy prowadził kiedyś firmę opróżniającą szamba. Zawsze mówił że coraz więcej ludzie robią naprawdę solidnych instalacji. Wszystko zależy od wykonawcy na ile się przyłoży do zrobienia szamba.
#2017-06-01 09:07:12 

krowa

Użytkownik

Uważam że w XXI wieku szambo nadal spełnia swoje zadanie. Nikt nie wymyślił lepszej alternatywy dla konwencjonalnej kanalizacji. Na wielu wsiach to w ogóle nie ma opcji żeby inaczej rozwiązać tę sprawę.
#2017-06-01 10:05:33 

Karolina888

Użytkownik

W moim mieście też działa to przedsiębiorstwo: http://strykow.fabeton.pl/. Swoją drogą mają rozmach. Realia są u mnie takie że gdy chce się wskazać szamba betonowe Styków ma ich wiele. Część jest stawiana na świeżo, inne są gruntownie remontowane lub zastępowane nowymi. Plusem tego wykonawcy jest to że oferuje więcej parametrów szamb niż konkurencja.
#2017-06-01 11:06:28 

JemBanana

Użytkownik

Czytałam kiedyś o nich na jakimś forum, bardzo ceniony wykonawca. Ponoć dobrze wykonane szambo to nie jest bułka z masłem i trzeba się znać żeby to ogarnąć na poziomie.
#2017-06-01 12:30:28 

tosia

Użytkownik

Rodzice mają w swoim domu szambo, opróżnianie raz na miesiąc więc standard. Jak na razie sprawuje się bez żadnych problemów więc raczej nikt majstrować przy nim nie będzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015