#2017-05-19 00:22:04 

Żużlowiec

Użytkownik

Hej. Szukam wsparcia bardziej doświadczonych przedsiębiorców w znalezieniu usług związanych z prowadzeniem księgowości. Ogólnie szukam tego typu usług w Białymstoku i jeśli ktoś jest w stanie coś polecić to będę wdzięczny, ale chętnie poczytam także porady związane z tym jak wybrać konkretną ofertę i czym się kierować. Pomożecie proszę?
#2017-05-19 02:51:15 

krowa

Użytkownik

Przede wszystkim musisz dokładnie sprawdzić czy taka firma posiada stosowne zezwolenie od ministra, a druga sprawa to sprawdzenie czy biuro jest ubezpieczone. Pamiętaj, że powierzasz obcym ludziom kwestie finansowe swojej firmy. Jeśli coś będzie źle to kontrola skarbowa nałoży na Ciebie karę i właśnie po to takie firmy powinny być ubezpieczone. Tym kierowałbym się przede wszystkim.
#2017-05-19 04:23:56 

Wyrwa

Użytkownik

Jak nie masz nikogo znajomego w okolicy, kto korzystał, to zawsze możesz sobie poczytać opinie w sieci. Znalezienie usług raczej nie powinno być wielkim problemem według mnie. Opinii przeczytaj dużo, bo wiadomo że różnie to bywa z nimi.
#2017-05-19 05:05:54 

stalker

Użytkownik

Jeśli chodzi o księgowość spółek w Białymstoku to akurat mogę Ci coś polecić bo mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/. Według mnie dużo lepsza do lokalnej konkurencji przez profesjonalne podejście. Zajmują się pełnym prowadzeniem księgowości od a do z, możesz zawsze skorzystać z porady, zlecić dodatkowe usługi, a do tego masz pewność, że księgowością zajmują się ludzie, którzy naprawdę potrafią robić to dobrze!
#2017-05-19 08:03:07 

Żużlowiec

Użytkownik

No widzicie, o tym ubezpieczeniu to nie miałem pojęcia…wiedziałem, że musi być pozwolenie i to zawsze sprawdzałem. Co do tego linku to bardzo dziękuję za propozycję, zawsze to coś na start. Pytanie czy takie firmy pomagają też przy rozliczaniu podatków i tworzeniu tych raportów?
#2017-05-19 08:57:13 

stalker

Użytkownik

Jak najbardziej, na stronie którą Ci podesłałem masz dokładnie rozpisany zakres usług, po prostu się z tym zapoznaj albo skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę, na pewno doradzą.
#2017-05-19 10:35:23 

Żużlowiec

Użytkownik

Super, mam punkt zaczepienia, dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015