#2017-05-14 22:21:09 

Żużlowiec

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Rozglądam się z ofertą dostarczenia serwera VPS i już teraz natrafiłem na bardzo duże rozbieżności w cenach. Wiadomo że poszczególne się różnią szybkością transferu, pojemnością dysku i tym podobne, ale tak szczerze to na oko oceniam, że taki podstawowy pakiet mi na razie wystarczy. Chcę w ogóle wypróbować, czy na tym się dobrze pracuje, bo wcześniej nie miałem do czynienia. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Też tak robiliście?
#2017-05-15 00:59:25 

krowa

Użytkownik

W sumie sensowe, tylko warto sprawdzić, czy masz możliwość swobodnej zmiany na większy pakiet u danego dostawcy serwera. Żeby nie było, że trzeba zawierać nową umowę z kimś innym, bo to samo zamieszanie. Oczywiście chyba, że się ktoś nie sprawdzi, wtedy wiadomo, że warto zmienić jak najszybciej
#2017-05-15 02:52:14 

stalker

Użytkownik

Wydaje mi się że nasze serwery VPS tanie są jak najbardziej, a nigdy jeszcze nie mieliśmy sytuacji, żeby nie wystarczyło czy też byłoby coś nie tak z łączem. Zobacz sobie sam na ich parametry na stronie https://awhost.pl/najtansze-serwery-vps i oceń, może dla ciebie też te najtańsze serwery będą wystarczające. No a jak kolega mówił, w razie czego da się zrobić upgrade.
#2017-05-15 03:47:52 

rakieta

Użytkownik

Skoro robią takie serwery tanie to chyba znaczy że są ludzie którym to wystarcza. Dla mnie to oczywiste :D
#2017-05-15 04:16:05 

stalker

Użytkownik

No jasne że tak, bo chodzi o to że co firma to potrzeby i nie ma co brać opcji z dyskiem 50GB i niewiadomo ile RAM, jak to i tak nigdy nie zostanie wykorzystane. Kwestia logiki i można sporo oszczędzić.
#2017-05-15 06:47:46 

tosia

Użytkownik

Jak ja się przerzuciłem z jednym portalem który obsługuje na VPS to teraz już bym na nic nie zamienił i niedawno właśnie podpisałem nową umowę o trochę droższy serwer ale jeszcze szybszy. No cóż, im więcej się ma tym więcej się chce.
#2017-05-15 08:48:28 

Żużlowiec

Użytkownik

To chyba dla mnie wszystko jasne, fajnie, że wszyscy tacy zgodni co do sensowności mojego pomysłu
#2017-05-15 11:15:56 

tosia

Użytkownik

No wiesz, to nie jest taki oryginalny pomysł. Dziś każdy chce mieć chociaż jakiś najtańszy serwer, byle VPS
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015