#2017-05-12 05:04:12 

Żużlowiec

Użytkownik

Cześć. Poszukuję dobrego i taniego kursu niemieckiego we Wrocławiu. Od niedawna wyjeżdżam do pracy do Niemiec, ale czuję, ze moja znajomość niemieckiego nie jest wystarczająca. Chciałbym więc podszlifować swój niemiecki w miarę szybko, żeby za góra dwa miesiące znowu wyjechać. Który kurs niemieckiego we Wrocławiu warto wybrać?
#2017-05-12 07:21:02 

krowa

Użytkownik

Ja polecam efektywny kurs niemieckiego we Wrocławiu skierowany do wyjeżdżających do pracy za granicę. Kurs liczy 36 godzin, a kosztuje zaledwie 380 zł. Oferuje go sprawdzona szkoła językowa, która swoją działalność opisuje na stronie http://akademiawroclaw.pl/. Jest to dość intensywny kurs, bo zajęcia odbywaja się 3 razy w tygodniu po 3 godziny. Jeśli będziesz chodzić regularnie na lekcje i powtarzać w domu nowy materiał, to na pewno szybko podszlifujesz swój język.
#2017-05-12 09:56:00 

Żużlowiec

Użytkownik

No 3 razy w tygodniu po 3 godziny to dość dużo, ale wydaje mi się, że warto zdecydowac się na ten kurs, tym bardziej, że jego cena jest zachęcająca.
#2017-05-12 10:37:05 

krowa

Użytkownik

Zgadza się. Ja skończyłem ten kurs i dzięki niemu szprecham już całkiem dobrze, a wcześniej mało co rozumiałem po niemiecku ;) tak więc zapisz się jak najszybciej, na pewno nie będziesz żałować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015