#2017-05-02 03:51:55 

Karolina888

Użytkownik

Witam wszystkich. Pytanko ile mniej wiecej mogą kosztować usługi specjalistycznego tłumaczenia angielskich instrukcji i dokumentacji dołączonych do maszyn bo znajomi polecili mi niby dobrego tłumacza ale jego stawki są bardzo wysokie. Pomożecie?
#2017-05-02 06:24:49 

Żużlowiec

Użytkownik

Każdy tłumacz powie Ci że to zalezy od skomplikowania. Może kwestia jest nie tyle drogiego tłumacza co trudnych tekstów. Swoją drogą nie ma to jak weryfikować pomoc znajomych na forum :P. Magia XXI wieku :P
#2017-05-02 07:32:13 

Bułka

Użytkownik

Cześć! Nie ma się co oszukiwać że tłumaczenia specjalistyczne angielski czy jakikolwiek inny język zawsze były i będą droższe od normalnych bo wymagają większych umiejetnosci i wiekszego nakładu pracy ale wszystko w granicach rozsądku a skoro jesteś zaskoczona stawkami to może rzeczywiście warto porównać z inną firmą. Proszę: http://tlumaczenia-gk.pl/ to tłumacz do którego się zwracam z każdym angielskim tekstem bo jest po prostu bardzo dobry i niedrogi. Daj znać jak ta sprawa sieskonczy bo sama jestem ciekawa co wyniknie.
#2017-05-02 09:53:56 

Karolina888

Użytkownik

Po pierwsze dzieki za link i w ogóle za zainteresowanie tematem bo okazało się że ten tłumacz o którym pisałaś zrobi dla mnie wszystko prawie za połowę ceny. Dla mnie do fantastyczna perspektywa bo sporo kasy zostanie mi w kieszeni. Przy takim układzie zastanawiam się nad stałą współpracą. Serdeczne dzięki za pomoc.
#2017-05-02 12:08:27 

Bułka

Użytkownik

Drobiazg, cieszę się że mogłam pomóc. Z tłumaczeniami bywa różnie, ja też się naszukałam tej firmy którą poleciłam Tobie. Kiedyś potrzebowałam tłumaczenia sporej ilości dokumentów i zaczęłam szukać pytać aż znalazłam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015