#2017-04-20 06:22:48 

Wyrwa

Użytkownik

Hej, pytanko do osób siedzących w tematyce kadr i imprez pracowniczych – gdzie we Wrocławiu znajdę firmę organizującą eventy firmowe? Potrzebny bedzie ktos znajacy sie na rzeczy bo obchodzimy urodziny, które zbiegły się z bardzo dobrymi rezultatami finansowymi które także należałoby odpowiednio świetować. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
#2017-04-20 08:12:41 

Żużlowiec

Użytkownik

Skoro tak to potrzebna ci firma organizująca imprezy z prawdziwego zdarzenia :). Proszę - http://inspiro-event.pl/, miałem przyjemność uczestniczyć w kilku i należą im się słowa uznania. Co najbardziej mi zaimponowało to że wszystko było dobrze rozplanowane w czasie. To ważne żeby ludzie czuli się komfortowo i mogli się w pełni zaangażować, dlatego tak wazna jest fachowa organizacja eventów Wrocław a nawet cała południowa Polska raczej nie ma lepszych specjalistów niż oni.
#2017-04-20 08:40:00 

Zachęta

Użytkownik

Współpracuję z nimi od dawna. Wydaje mi się że od czasów pierwszej imprezy integracyjnej, ale musiałabym zajrzec w papiery żeby mieć pewność :P. W każdym razie są bardzo konkretni i widać że mają wieloletnie doświadczenie w sprawach organizacyjnych. Byłam pod wrażeniem ich pracy bo tak szczerze to wiekszosc spraw o które zadbali nawet nie przyszłaby mi do głowy, pzdr.
#2017-04-20 09:48:34 

Wyrwa

Użytkownik

Dziękuję bardzo że odpisaliście. Miło że poswieciliscie swój czas żeby mi pomóc, tym bardziej że to nie pierwsze forum na którym pytam i nigdzie nie dostałam tak szybkich i konkretnych informacji. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.
#2017-04-20 11:13:29 

Żużlowiec

Użytkownik

Cieszę się że mogłem pomóc. Wiem jak niekiedy trudno jest cokolwiek znaleźć także uważam to za coś normalnego a nie wielkie posiwecenie. Pozdrawiam i udanej imprezy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015