#2017-04-06 00:49:50 

Wyrwa

Użytkownik

Jak to u was jest? Ubieracie dzieci w garnitury na wesela czy sama koszula wystarczy? Tak się zastanawiam bo syn ma już 7 lat, zaczyna niedługo podstawówkę i garnitur i tak by mu się przydał. Pytanie tylko o wesele bo sama nie wiem jak bedzie lepiej.
#2017-04-06 03:09:42 

Żużlowiec

Użytkownik

Hej! Wszystko zalezy od pogody. Ja sam często nie mam na sobie marynarki bo jest mi zwyczajnie za gorąco, a wolę się lepiej czuć niż świetnie prezentować :). Z zakupem garnituru dla dziecka natomaist chyba nie ma co zwlekać. Im szybciej oswoisz go z takim typem ubrania tym szybciej się przystosuje :)
#2017-04-06 04:07:13 

Zachęta

Użytkownik

Też uważam że warto kupić. Dzieci różnie odczuwają temperatury wiec nie wiadomo jak będzie. Prawda jest taka że nawet bardzo dobry i ładnie leżący grnitur można dziś kupić w bardzo dobrej cenie, np w http://jankesmoda.pl/. Dodatkowo jakość z najwyższej półki co widać bo nic sie nie gniecie i nie obłazi pyłkami itd. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-06 06:58:08 

Bułka

Użytkownik

Cześć! Jaki sklep z garniturami komunijnymi polecacie? Proszę o szybką pomoc.
#2017-04-06 07:56:17 

Zachęta

Użytkownik

Przejrzyj sobie co w ofercie ma sklep o którym już pisałam. Z tej strony: http://jankesmoda.pl/o-firmie/ wynika że mają w ofercie komunijne wiec pewnie będą :). Nie wiem nawet czy kolezanka która poleciła mi ten sklep nie brała tam garnituru na komunię dla swojego syna, ale to musiałabym podpytać żeby cie w blad nie wprowadzic. Tak czy inaczej, lepszego i tańszego sklepu nie znajdzie. Pozdrawiam.
#2017-04-06 09:57:43 

Bułka

Użytkownik

Bardzo dziekuje i sory za zawracanie głowy ale nie spojrzałam wcześniej a rzeczywiście są. Sklep w moim mieście też mają także jutro bedzie wielkie przymeirzanie :). Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziekuje za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015