#2017-04-03 05:35:19 

snowball

Użytkownik

Hejka. Szukam domowych regulatorów temepratury z czujnikami podłogowymi. Widziałam taki u znajomej i sądzę że mi także by się przydał. Mam już człowieka który podejmie się montażu ale kupic postanowiłam sama. Pomożecie?
#2017-04-03 07:23:31 

stalker

Użytkownik

Pewnie, poszukaj tu http://liko-sklep.pl/. To sklep który działa już od bardzo dawna i można w nim dostać materiały elektryczne w bardzo dobrych cenach. Regulator ciepła zamawiałem dla teścia jak budował dom i działa dokładnie i bezproblemowo. Z tego co pamietam to zamawiane było wszystko co potrzebne do położenia elektryki w domu. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-03 09:39:35 

szturm

Użytkownik

Często kupuję w tym sklepie bo mają bardzo dobre ceny i szeroki asortyment. Przesyłki przychodzą bardzo szybko, bez zbędnej zwłoki. A dokładnie taki regulator to znajdziesz na tej stornie - liko-sklep.pl/manufacturer/ospel. Powinno pomóc bo towaru całe mnóstwo i można łatwo się pogubić. Pomimo że wszystko jest logicznie posegregowane to szkoda czasu na szukanie.
#2017-04-03 12:20:59 

Zachęta

Użytkownik

Mam taki problem i może mi pomożecie bo chciałabym podczas remontu przenieść skrzynkę z bezpiecznikami z jednej ściany na drugą i czy jest to możliwe? Dodatkowo chciałabym kilka gniazdek więcej w kuchni.
#2017-04-03 12:53:40 

KoloLolo

Użytkownik

Oczywiście że się da. Przeniesienie skrzynki to kwestia przedłużenia kabli z jednej strony i skrócenia z drugiej. Każdy kompetentny elektryk sobie z tym poradzi. Z położeniem nowych gniazdek też nie powinno być problemu ale to zależy z czego są ściany i czy moznaby ewentualnie skuć płytki. Widziałem jak z pojedynczego gniazdka w płytkach zrobiono dwa bez zadnej szkody dla ścian.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015