#2017-04-02 23:56:58 

Żużlowiec

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Zakopane

Wiek: 41

Witam. Jestem zainteresowany schodami marmurowymi przed mój dom. Zależy mi na porządnym marmurze i porządnym wykonaniu schodów. Zależy mi też żeby firma, do której się zgłoszę była profesjonalna, żeby się znali na swojej robocie i żeby wykonali mi naprawdę porządne schody. Żeby były i estetyczne i trwałe, bo przecież wiadomo, że schody z marmuru mają być porządne i właśnie bardzo wytrzymałe. Polecicie mi może kogoś, kto się tym zajmuje?
#2017-04-03 01:12:49 

stalker

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Kalisz

Wiek: 18

Ja to powiem Ci szczerze kolego jeśli mogę oczywiście, że nie bardzo rozumiem ten fenomen marmurowych i granitowych schodów… Takie one są zimne jakieś i toporne się wydają i to nawet jak porządnie są zrobione przecież. Zupełnie bezsensu, kojarzą mi się tylko z jakimiś kościołami i zamkami… Niby to dobrze, bo przecież wiadomo, przepych i bogactwo, ale estetyczne to jak dla mnie nie jest wcale… Tak przynajmniej ja uważam.
#2017-04-03 03:14:47 

Zachęta

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Gdynia

Wiek: 42

A co interesuje kolegę wyżej co ty tam sobie uważasz?? Przecież on się pyta tylko o sprawdzonego producenta schodów marmurowych, a nie o twoja czy moja opinię…
#2017-04-03 04:36:34 

stalker

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Kalisz

Wiek: 18

No wiem, ale po to rozmawiamy chyba na forum żeby każdy się mógł wypowiedzieć, prawda> Jak tak uważam, więc się wypowiedziałem, swoją opinię podałem i uważam, że mam do tego jak najbardziej prawo i tyle, o.
#2017-04-03 05:57:10 

Żużlowiec

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Zakopane

Wiek: 41

Każdy ma prawo do swojej opinii i jak najbardziej to rozumiej jednakże koleżanka ma rację, że nie taki był mój zamiar przy tworzeniu tej dyskusji żeby teraz poznawać opinię wszystkich dookoła… Bardzo proszę więc tylko o posty na temat i podawanie propozycji konkretnych odnośnie dobrego producenta schodów marmurowych. Podkreślę raz jeszcze, że zależy mi na sprawdzonej firmie, która zna się na swojej robocie, jest terminowa i można im bez obaw powierzyć takie przedsięwzięcie. Zależy mi też na wysokiej jakości tych usług oraz również na używaniu przez nich tylko wysokiej jakości sprawdzonych produktów, na używaniu prawdziwego marmuru, a nie zamiennie jakiegoś innego kamienia itp. Bardzo proszę o to żeby w kolejnych postach nie rozpoczynać bezsensownej dyskusji oraz próby zmienieni mojej opinii, bo moim zdaniem schody marmurowe są przepiękne i bardzo dostojne, i bardzo pasują do mojego domu, więc zdania nie zmienię. Jeśli ktoś chce się podzielić swoją opinią to bardzo proszę tylko na temat jakiejś konkretnej firmy zajmującej się robieniem schodów z marmuru. Dziękuję i pozdrawiam.
#2017-04-03 06:57:01 

Wyrwa

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Chorzów

Wiek: 39

Uf, jaka długa wypowiedź! Ale jak najbardziej rozumiem twoją irytację, nie po to się na forach szuka pomocy żeby masę spamu czytać… No ale nie będę szła w ślady przedmówców i żeby moja wypowiedź sensu trochę więcej miała i wspólnego z tematem też to powiem Ci szczerze, że jeśli chodzi o schody marmurowe to sprawdzonego ich producenta znajdziesz pod tym linkiem: http://mcgranit.pl/schody-kamienne. Oni są naprawdę świetnymi fachowcami, znają się na pracy w kamieniu różnego rodzaju, między innymi w marmurze właśnie też. I schody z marmuru robią przepiękne, bardzo dostojne tak jak to ująłeś wyżej ładnie, i mają ceny bardzo przystępne i konkurencyjne. Więc szczerze ci ich polecam.
#2017-04-03 09:01:24 

Żużlowiec

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Zakopane

Wiek: 41

O, no i w końcu jakiś konkret! Dziękuję Ci bardzo za podrzucenie namiarów, zaraz sobie sprawdzę ich stronę i zapoznam się bliżej z ofertą.
#2017-04-03 10:47:06 

Wyrwa

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Chorzów

Wiek: 39

No tak zrób, bo naprawdę warto, ja przejrzałam naprawdę wiele różnych firm zajmujących się produkcją marmurowych schodów, ale ostatecznie nie widziałam innej opcji niż usługi firmy McGranit właśnie. Jak dla mnie to wybór najlepszy z możliwych, wiec szczerze polecam, z czystym sumieniem, bo pewność mam, że ciebie nie zawiodą tak samo jak i mnie
#2017-04-03 12:37:58 

Żużlowiec

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Zakopane

Wiek: 41

No to tym bardziej dziękuję za pomoc i polecenie, super!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015