#2017-03-29 06:28:17 

snowball

Użytkownik

Ja nie mogę. Popsuł mi się samochód. A że ja czasami jestem taką ciemną masą jeśli chodzi o samochody i załatwanie spraw z nimi to nawet nie wiem w jaki sposó mam załatwić holowenie tego auta żeby wszystko działało. Może ktoś z Was wie w jaki sposób ja się mogę za to zabrać?
#2017-03-29 08:37:50 

Mosiądz

Użytkownik

O masakra. Najgorzej jak się auto gdzieś na mieście rozkarczy i nie ma co z nim zrobić. Jak najszybciej musisz to holowanie sobie załatwić, bo za utem się mogą złe rzeczy stać jak tak będzie stało przez jakiś czas bez Twojej opieki i będziesz się tylko o nie marwtić niepotrzebnie
#2017-03-29 09:26:36 

DrewnianyStan

Użytkownik

No widzisz, że koleżanka chce holować, ale nie wie jak i o to pyta :P Jeśli Cie interesuje to holowanie Złotów raczej nie ma z tym problemu. Wystarczy wejść na stronę http://www.krajan.info.pl/pomoc-drogowa/holowanie-zlotow.html i od razu zobaczysz jak to wygląda i będziesz mogła mieć przynajmniej pewność, że będzie to dobrze zrobione
#2017-03-29 10:43:00 

Mosiądz

Użytkownik

No tak, ja teo jednak też czasami nie myślę. Mogłem pomóc koleżance i też od razu dać link do krajan.info.pl bo to też jest akurat taka firma, z której ja korzystam jak coś mi się z autem stanie i trzeba je gdzieś odwieść
#2017-03-29 11:06:43 

DrewnianyStan

Użytkownik

trzeba było tak od razu, to koleżanka już dawno by sobie pomoc znalazła, a to tak musiała na mnie czekać i na to, aż ja podam jej link. Widzisz? :P Ale dobrze, że teraz się chyba uda, bo koleżanka coś milczy, pewnie rozpacza po samochodzie :P
#2017-03-29 12:33:15 

snowball

Użytkownik

No rozpaczam, rozpaczam, inaczej się przecież nie da po moim ukochanym aucie żyć :P Dziękuję za informację, teraz już przynajmniej wiem, w jaki sposób mam się za to wszystko zabrać, a tak to było jednak ciężko wszystko ogarnąć
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015