#2017-03-19 23:21:04 

Żużlowiec

Użytkownik

Witajcie. Od dawna mam już na posesji samochód. Miałem nim wypadek i od tego czasu został przyholowany na moje podwórko i tak stoi. Ja z nim nic już nie zrobię i szukam teraz jakiegoś skupu, który by go wziął. Najlepiej swoją lawetą i w ogóle. Możecie coś polecić?
#2017-03-20 02:16:59 

krowa

Użytkownik

W tej kwestii warto pytać, bo są różne skupy aut i różne stawki wyznaczają, dlatego trzeba uważać na to, z kim się kontakuje, bo się potem człowiek może zdzwić, że dostaje jeszcze mnie kasy niż na złomie by normalnie dostał
#2017-03-20 05:04:13 

stalker

Użytkownik

Już nie dramatyzuj aż tak kolego. Są tez jeszcze normalne firmy, które skupują samochody i dość dobrze płacą za to, co zabierają, nawet jak auto jest zmasakrowane. Jak Cię nadal interesuje skup aut Luboń nie będzie robił problemów jak wejdiesz na stronę http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-luboniu/ i zobaczysz jak to wygląda. Wtedy nie będziesz się wahał

#2017-03-20 05:57:35 

Żużlowiec

Użytkownik

Rzeczywiście. Ani trochę się nie waha, bo widzę, że to się nawet całkiem opłaca na tej stronie i z pewnością skorzystam z tej opcji, żeby się pozbyć wreszcie tego samochodu, który tutaj stoi u mnie. Dzięki za podpowiedź, będzie mi teraz o wiele łatwiej
#2017-03-20 08:51:00 

stalker

Użytkownik

Ależ nie ma za co. Chętnie służę pomocą, jak mogę. Oni ode mnie tez zabierali takiego grata. Przyjechali swoją lawetą, umowę spisaliśmy, auto zabrali i w ogóle nie było żadnego już więcej, kasę dostałem do ręki :)
#2017-03-20 09:32:30 

Żużlowiec

Użytkownik

To mam nadzieję, że w takim razie uda się podobnie u mnie wszystko załatwić i też zabiorą to auto, a dostanę kasę za nie, żeby sobie jakiś tam drobiazg kupić za to i się nie szczypać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015