#2017-03-08 05:48:35 

stalker

Użytkownik

Dzie dobry wszystkim Państu. Mam taki problem, że chciałbym zakryć jakoś lodoówkę. Niestety podczas transportu do nowego mieszkania się trochę obśrupała i nie wygląda teraz dobrze. Same ma na sobie rysy i zadrapania. Podobno takie maty są specjalne na lodówki. Jak to działa?
#2017-03-08 07:48:39 

żółta

Użytkownik

No działa jak działa. Kupujesz taką matę na wymiar swojej lodówki, nakładasz i się trzyma za pomocą magnesu. Żadnej tutaj filozofii nie ma. Fajna to jest sprawa, ja też miałam taki problem z lodówką bo się drzwi zniszczyły trochę, a teraz mam taką matę i tego nie widać
#2017-03-08 08:08:10 

Karolina888

Użytkownik

Poza tym taka mata to jest też świetna ozdoba do kuchni, więc jak ktoś chce zmienić coś w swojej kuchni, żeby nudno nie było, to może właśnie taką matę założyć i będzie miał sprawę załatwioną. Wiem, że naklejkomania.eu takie maty sprzedaje i można u nich dostać w dobrej cenie
#2017-03-08 09:18:19 

ufol

Użytkownik

To prawda, oni mają. Na stronie http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke są takie magnetyczne naklejki na lodówkę i dostępne są one w wielu różnych rozmiarach, więc każdy dla swojej lodówki odpowiedni wymiar znajdzie. To jest naprawdę świetna i tania dekoracja do kuchni
#2017-03-08 10:45:31 

stalker

Użytkownik

Dziękuję Wam bardzo serdecznie za te wiadomości. Właśnie czegoś takiego szukałem i teraz już widze, że to naprawdę był dobry pomysł, żeby Was zapytać, bo w jakimś sklepie pewnie bym za to zabulił jak za zboże, a tutaj ma w internecie o wiele taniej
#2017-03-08 11:20:32 

ufol

Użytkownik

Nie ma sprawy. Gdybym nie wiedział, że to istnieje też w internecie w tym sklepie, to tez bym ostro przepłacił jakiś czas temu jak teo szukałem, a tak przynajmniej mi się udało wszystko bez problemu zamówić, zamontować :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015