#2017-03-06 02:56:33 

Wyrwa

Użytkownik

Witajcie drodzy forumowicze. Ostatnio strasznie się przejechałam na jednej sieci kosmetycznej, w której oferują naturalne kosmetyki (choć nie do końca jeste pewna, że rzeczywiście są w pełni „zielone”). Dlatego też mam do Was pytanie, czy macie jakiegoś sprawdzonego producenta kosmetyków naturalnych, który oferuje je w atrakcyjnych cenach?
#2017-03-06 04:26:57 

Żużlowiec

Użytkownik

Ja nie rozumiem Waszej obsesji na punkcie tych naturalnych kosmetyków.. moja żona ostatnio też się naczytała w jakimś kolorowym pisemku, że te naturalne smarowidła to niby lepsze. PRzez wieki smarowałyście się zwykłymi kremami i było dobrze.
#2017-03-06 07:23:27 

Wyrwa

Użytkownik

No właśnie nie! Przez wieki używano naturalnych kosmetyków, balsamów na bazie różnych olejów, owoców i przypraw. Dzisiaj jest dużo łatwiej zrobić takie kremy, a przy tym wiadomo, jakie połączenia dają najlepsze rezultaty!
#2017-03-06 09:24:39 

Zachęta

Użytkownik

W samo sedno, koleżanko! Kolega to nic nie wie na ten temat, a się wypowiada :P sama też poszukuję nowego dostawcy, bo też się zawiodłam strasznie na jednej linii, której używałam od lat.
#2017-03-06 10:34:24 

Bułka

Użytkownik

To ja wam dziewczyny polecę Fresh&Natural – producent kosmetyków, który wykorzystuje wszystko, co najlepsze z natury. I rację ma jedna z koleżanke, która się wyżej wypowiadała, że teraz wiadomo, jak łączyć te składniki, by efekt był lepszy. Są tam różnego rodzaju peelingi z cukru czy soli, balsamy i kremy z wyciągami z owoców, kwiatów i ziół :) Wszystko, co najlepsze.
#2017-03-06 12:12:57 

Wyrwa

Użytkownik

O! A jakiś adres do ich strony?
#2017-03-06 12:31:04 

Bułka

Użytkownik

Jasne, nie ma sprawy ;). Tu: http://freshandnatural.pl/produkty/ znajdziesz wszystko, co może Ci się przydać, od balsamów po peelingi czy sole. Ja korzystam z nich od dłuższego czasu i jestem przeszczęśliwa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015