#2017-02-10 05:09:48 

Marcinek

Użytkownik

Hej! Interesują mnie profesjonalne strugarki do drewna, odpowiednie do warsztatu stolarskiego średniej wielkości. Orientujecie się, gdzie takie znajdę w dobrych cenach?
#2017-02-10 05:18:09 

KoloLolo

Użytkownik

Bogaty wybór sprzętu wykorzystywanego do obróbki stolarskiej znajdziesz na stronie internetowej http://www.mtm-maszyny.pl/pl/22-strugarki. Są tam dostępne profesjonalne strugarki grubiarki jednostronne, dwustronne oraz czterostronne, a także strugarki wyrównywarki, które są maszynami jednostronnymi. W tej ofercie nie mogło również zabraknąć wyrównywarko-grubiarki, która łaczy w sobie cechy obu tych maszyn. Jak dla mnie, tego typu maszyna jest najlepszym wyborem, gdyż jest bardzo funkcjonalna, a przy tym pozwala na oszczędność miejsca w zakładzie.
#2017-02-10 06:50:42 

Mosiądz

Użytkownik

Też jestem zwolennikiem wyrównywarko-grubiarek. Tego typu strugarki umożliwiaja prace w dwóch odrębnych trybach obrabiania materiału. Od dolnej strony działa wyrówniarka, natomiast od góry – grubościówka. Daje to w efekcie bardzo precyzyjne struganie.
#2017-02-10 09:41:26 

Marcinek

Użytkownik

Dzięki za porady. Przekonaliście mnie do zakupu wyrównywarko-grubiarki. Tego typu strugarka przyda mi się w szczególności do produkcji listew, boazerii i parkietu drewnianego. A ile wynosi orientacyjna cena tego typu maszyny?
#2017-02-10 11:14:36 

KoloLolo

Użytkownik

W sprawie ceny polecam Ci skontaktowanie się z przedstawicielami tego sklepu, którego ofertę Ci podesłałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015