#2017-01-19 06:33:00 

stalker

Użytkownik

Dzień dobry. Słyszałem, ze w Krakowie dużą popularnością wśród firm z róznych branż cieszy sie outsourcing IT. Moi znajomi uważają, że zewnętrzna obsługa informatyczna firm ma wiele zalet. A Wy co myślicie na temat takiego rozwiązania?
#2017-01-19 07:38:55 

Marcinek

Użytkownik

Według mnie takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne. Główną zaletą zewnętrznej obsługi informatycznej w Krakowie są kwestie ekonomiczne, gdyż nie trzeba zatrudniać ani szkolić wykwalifikowanych specjalistów ds. IT w swojej firmie. Firmy, które decydują się na outsourcing IT, nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem własnego personelu. Obowiązki związane z obsługą informatyczną spoczywają na barkach usługodawcy, natomiast usługobiorca może się skupić na własnych celach biznesowych. O tych i innych zaletach outsourcingu IT można przeczytać w Internecie pod adresem http://www.indata-solutions.pl/outsourcing-it. Jest to oferta jednej z firm informatycznych działających m.in. na terenie Krakowa.
#2017-01-19 09:05:15 

Mosiądz

Użytkownik

Zgadzam się z tym, iż outsourcing informatyczny pozwala pracownikom firm na skupienie się na ich podstawowych zadaniach i że jest opłacalny, niemniej jednak uważam, iż nie kazda firma może sobie na tego typu rozwiązanie pozwolić. Niektórym spółkom potrzebny jest przynajmniej jeden zatrudniony informatyk, który potrafi szybko coś zadziałac w przypadku jakichs problemów z systemem czy serwerami oraz który może na bieżąco odpowiadać na pytania współpracowników, którzy różnie sobie radzą z obsługą komputerów.
#2017-01-19 10:33:43 

Marcinek

Użytkownik

No zgadzam się. W firmach z niektórych branż niezbędni są zatrudnieni na etatach informatycy, np. w redakcjach czy wydawnictwach. Ale w niektórych spółkach mogłoby być tak, ze informatyk przez większość dnia siedziałby i się nudził, dlatego też takie spólki stawiają na outsourcing IT.
#2017-01-19 12:20:00 

stalker

Użytkownik

Ja właściwie jestem już przekonany do outsourcingu informatycznego. Nie wiem tylko jeszcze jakiej firmie powierzyć opiekę informatyczną nad moim przedsiębiorstwem.
#2017-01-19 13:18:42 

Marcinek

Użytkownik

Ja rekomenduję Ci firmę INDATA SOLUTIONS, której klientem jestem już dość długo. To doświadczona spółka, posiadająca liczne referencje z realizowanych kontraktów. Pracujący tam zespół informatyków obsługę IT realizuje przejrzyście, sprawnie i kompleksowo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015