#2016-12-21 03:15:26 

Wyrwa

Użytkownik

Drodzy forumowicze! Stoję przed poważnym dylematem, mianowicie mechanik mi powiedział, ze mam już zużytą tylną belkę w mojej Xsarze Picasso i dał mi do wyboru dwie opcje – albo kupno nowej, albo regenerację belki. Problem w tym, że pierwsze rozwiązanie jest strasznie drogie, przy drugim zaś mówił, że nie wie ile taka belka przetrzyma, a ja zostałam w kropce… jesteście moją ostatnią deską ratunku, pomożecie?
#2016-12-21 04:44:52 

Zachęta

Użytkownik

też bym obstawiała przy nowej. Lepiej wydać troche więcej pieniędzy, ale mieć pewność, że Ci się nic nie rozleci, jak na przykład będziesz jechała w dalszą trasę.
#2016-12-21 07:07:48 

Żużlowiec

Użytkownik

Bzdura jakich mało! Oczywiście, są partacze, co jak regenerują belkę, to używają do tego też młotków (serio!), a tu są potrzebne profesjonalne narzędzia. Dlatego ja nie pozostawiałbym regeneracji w rękach mechanika, tylko bym poszukał na Twoim miejscu w necie zregenerowanych belek.
#2016-12-21 08:26:27 

Wyrwa

Użytkownik

To tak łatwo mówić, poszukałbyś… a jaką ja mogę mieć pewność, że ta firma sprzedaje akurat dobre belki?
#2016-12-21 09:38:52 

stalker

Użytkownik

To akurat, jak chcesz mieć pewność, że to będzie dobra tylna belka, to polecam sklep o tej samej nazwie :D TYLNABELKA.com zajmuje się regeneracjami tylnych belek w bardzo profesjonalny sposób, mają do tego niezbędne narzędzia i komponenty, więc kupujesz tam stawiasz na pewność. Sam jeżdżę z belką od nich i nie miałem żadnych nieprzyjemnych historii.
#2016-12-21 10:06:30 

szturm

Użytkownik

Właśnie wszedłem na adres http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-xsara-picasso/, spojrzałem, jaką ma cenę właśnie tylna belka Xsara Picasso i muszę powiedzieć, że bardzo rozsądną. Na miejscu koleżanki bym się nie zastanawiał, bo naprawdę się opłaca.
#2016-12-21 12:20:51 

Wyrwa

Użytkownik

W takim razie dizękuję panowie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015