#2016-12-01 05:22:14 

Wyrwa

Użytkownik

Do tej pory nie odważyłam się nigdy, by wyjechać poza Polskę, ale zdaje się że wszystkie najpiękniejsze miejsca naszego kraju już zwiedziłam, dlatego coraz częściej myślę o zagranicznych podróżach. Jak sądzicie, czy powinnam działać na własną rękę, czy też skorzystać z pomocy biura? Pozdrawiam i liczę na Wasze wskazówki. Basia.
#2016-12-01 06:14:41 

Marcinek

Użytkownik

Myślę, że powinnaś spróbować samodzielnie i jednej, i drugiej formy wyjazdu. Wiadomo, że jedni wolą to, a drudzy co innego, dlatego doradztwo w tej kwestii chyba Ci nie pomoże w podjęciu decyzji. Ja na przykład wolę wyjeżdżać na własną rękę, ponieważ podrózuję z narzeczoną. I gdy jedziemy samochodem, a na miejscu samodzielnie ustalamy sobie rozrywki to czujemy się bezpiecznie ze sobą, mamy swoją prywatność i to lubimy.
#2016-12-01 08:04:57 

KoloLolo

Użytkownik

Ja często korzystam z biura pielgrzymkowego misja Travel . Możesz w ofercie znaleźć nie tylko wyjazdy na pielgrzymkę, ale także wyjazdy kulinarne i inne. Ofertę tworzą specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak urozmaicić propozycję wyjazdu, żebyś z tej podróży wyniosła jak najwięcej fantastycznych wspomnień i emocji, żeby była wartościowa i czegoś Cię nauczyła. Tego nie osiągniesz podróżując samodzielnie.
#2016-12-01 10:53:26 

Mosiądz

Użytkownik

Też jestem za podróżowaniem z biurem. Czujesz się w ten sposób bezpiecznie, ponieważ wiesz konkretnie jak będzie wyglądał każdy dzień, co ciekawego Cię czeka. Gdy jest czas wolny to wtedy możesz sobie organizować rozrywki.
#2016-12-01 12:22:57 

DrewnianyStan

Użytkownik

Dokładnie. Zgadzam się z kolegami. Teraz są takie dodatkowe ‘’zabezpieczenia’’ np. nagłośnienie dla pilotów wycieczek. Wiedząc, że ktoś sprawuje nad grupą opiekę, czujesz większą przyjemność z podróżowania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015