#2016-08-24 02:20:08 

szturm

Użytkownik

Hej wszystkim. Chcę kupić auto i szukam jakiegoś dobrego autokomisu. Nie chodzi mi o Mirka handlarza który sprzeda mi później zepsute auto tylko o firmę która skupuje auta i sprawdza ich stan techniczny. Chcę kupić dobre auto w takiej cenie jakiej trzeba.
#2016-08-24 02:40:36 

ufol

Użytkownik

Pierwszy raz słyszę żeby ktoś z własnego wyboru chciał kupić auto w komisie :D Tak całkiem serio to chyba lepiej jest znaleźć jakieś ogłoszenie i kupić od osoby prywatnej niż tak jak mówisz. Wysyłam namiary na jedną stronę, jeżeli już miał bym gdzieś kupować to na 99% tam.
#2016-08-24 03:49:27 

tosia

Użytkownik

Korzystałam z jednej strony która skupuje auta za gotówkę. Bardzo fajna firma i każde auto jest dokładnie sprawdzone. Wysyłam namiary, co prawda nie wiem jak z kupowaniem ale mają tam sporo fajnych aut więc warto się dowiedzieć ;)
#2016-08-24 04:50:34 

Mosiądz

Użytkownik

Ja tak sprzedałem swoje BMW i jestem całkiem zadowolony z tego. Oszczędziłem czasu na robienie milion zdjęć i wypisywanie co działa a co nie. Myślę że firma której stronę ci wysyłam jest bardzo sprawdzona i rzetelna więc można im zaufać. Firma na rynku od ponad 10 lat więc musi coś w tym być :)

#2016-08-24 06:16:26 

szturm

Użytkownik

No i super, dzięki. Właśnie czegoś takiego szukałem. Widzę że firma jest już dość duża więc jakoś wydaje mi się że prędzej kupię u nich dobre auto niż od osoby prywatnej. Tak czy inaczej, zaraz zamierzam się z nimi skontaktować i dowiedzieć gdzie mogę znaleźć ich auta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015